III Kolejka o Mistrzostwo Klasy Okręgowej Młodzik i Trampkarz.

Piłkarze LTS Leśna zanotowali bardzo udany występ podejmując w Kamiennej Górze tamtejszą Olimpię. Mecze można podzielić na 2 części - negatywną i pozytywną. Do negatywnych należały: ranna podróż do Kamiennej Góry, wysoka temperatura, błędy sędziego (w meczu Trampkarzy bezzasadnie podyktowany rzut karny dla gospodarzy, a w meczu Młodzików nie zaliczenie strzelonej przez Błażeja bramki, wg sędziego, piłka odbita od poprzeczki nie przekroczyła linii bramkowej). Warunki były identyczne dla obydwu naszych drużyn, ławka bez zawodników rezerwowych... Co do pozytywnych: na pewno wola walki od pierwszej do ostatniej minuty zawodników z LTS Leśna, którzy mimo osłabienia i wielu kontuzji dali z siebie wszystko.

Wyniki III kolejki:

Trampkarze- LTS Leśna - Olimpia Kamienna Góra 3-3