LTS Leśna - Granica Bogatynia

Granica Bogatynia wicelider ligi okręgowej młodzik i trampkarz przyjechał do Nas w mocnym składzie, w dwóch kategoriach wiekowych.

Oba spotkania były bardzo wyrównane. Do ostatniej sekundy meczu walczyliśmy o punkty. Jednak to goście byli skuteczniejsi. Podopieczni trenerów: Piotra Hejdy i Rafała Wichowskiego w kategorii Młodzik przegrali: 1-2, Trampkarze: 2-3.

Oczywiście trudno się doszukiwać pozytywów w porażce. Zwłaszcza, że byliśmy blisko uzyskania lepszego wyniku. Ale z pewnością były to jedne z lepszych rozgrywek, jakie widziałem w rundzie jesiennej.

Trampkarze byli blisko remisu, w ostatnich 15 sekundach meczu, w doliczonym przez sędziego czasie gry (2 min), po pięknym strzale z zrzutu wolnego naszych rywali ,,uratowała” poprzeczka, która poprawiona dobitką z głowy nie trafiła do bramki. W meczach 8 kolejki nasi zawodnicy pokazali walkę, ambicję i zaangażowanie, bo w sobotę zostawili na boisku mnóstwo zdrowia.

Gratuluję w imieniu swoim młodym zawodnikom, którzy z każdym meczem są coraz lepsi.

W sobotę 22 października o godz. 11.00 i 12.30 przewidziane są mecze wyjazdowe z Pogonią Wleń. Gospodarze z powodu ,,meczu junior młodszy” zaproponowali zmianę godziny na późniejszą. Jako administrator extranetu klubu LTS Leśna po konsultacji z trenerami i kierownikami drużyn byłem zmuszony odrzucić propozycję, ponieważ trenerzy w tym czasie mają zaplanowane Okręgowe Rozgrywki Ligowe – senior. Mam nadzieję, że OZPN Jelenia Góra nie zmieni godziny meczów rozgrywek grup młodzieżowych ustalonych wcześniej w extranet.

R.Cz.

Powiązana galeria: