TURNIEJ ORLIKÓW - LEŚNA

W niedzielę, 9 października na boisku wielofunkcyjnym Orlik odbył się Turniej Piłki Nożnej dla dzieci w kategorii rocznika 2006 i młodsi. Organizatorem był Klub LTS Leśna. W zawodach wzięło udział 5 drużyn: Łużyce Lubań, LTS Leśna, LZS Pisarzowice, Włókniarz Mirsk, LZS Zaręba.

• autor zdjęcia:Łużyce lubań

Podopieczni trenera Jarosława Zimowicza, pokazując ładną dla oka piłkę, zaprezentowali się bardzo dobrze. Musieliśmy uznać wyższość piłkarzy z Łużyc Lubań, jednak wygranie pozostałych spotkań pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca w turnieju.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. Łużyce Lubań

2. LTS Leśna

3. LZS Pisarzowice

4. Włókniarz Mirsk

5. LZS Zaręba

Na zakończenie turnieju wiceburmistrz Leśnej pani Gabriela Pijanowska oraz sekretarz gminy pani Anna Stelzer wraz z organizatorami wręczyły wszystkim uczestnikom turnieju pamiątkowe medale i dyplomy.

• autor zdjęcia:Łużyce lubań

Celem organizacji Turnieju jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnorodnych działań sportowych. Cieszy nas duże zainteresowanie i obecność rodziców, mieszkańców zainteresowanych sportową aktywnością naszych zawodników, którzy przybyli kibicować i dopingować w czasie rozgrywek.

Serdecznie podziękowania kierujemy dla pań Gabrieli Pijanowskiej oraz Anny Stelzer za współpracę, zaangażowanie i pomoc w trakcie imprezy. Za wsparcie techniczne dziękujemy SP im. JP II w Smolniku oraz dla OKiS w Leśnej za współpracę i udostępnienie boiska ,, Orlik”. Podziękowania kierujemy dla pana Piotra Erlinga , który sędziował wszystkie mecze.

Powiązana galeria: