Włókniarz Leśna klubem partnerskim Zagłębia Lubin.

16.04.2018 Zarząd Klubu MGKS Włókniarz Leśna podpisał porozumienie współpracy z Zagłębiem Lubin reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Robert Sadowskiego.
W Spotkaniu uczestniczyli równiez trenerzy zaproszeni na na szkolenie dla Klubów Partnerskich.( zajęcia teoretyczne i praktyczne) Akademia posiada nowoczesną bazę treningową, jaką można oglądać w wielu krajach Europy.
Bardzo dziękujemy za gościnność dla Pana Andrzeja Turkowskiego wychowanka Włókniarza Leśna, potem w Zagłębia Lubin (1993-1994) który łącznie w ekstraklasie rozegrał 84 mecze.Po zakończeniu kariery piłkarskiej został trenerem. Prowadził kluby młodzieżowe Zagłębia Lubin, z którymi wielokrotnie zdobył mistrzostwo Polski juniorów.

Współpraca Klubów Partnerskich z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębie przejawia się przez szereg projektów:
Szkolenia trenerów w poszczególnych kategoriach wiekowych w Lubinie – zapoznanie się z programem szkolenia i wprowadzenia go do swojego Klubu.
Uczestnictwa trenerów w tygodniowych stażach trenerskich w AP KGHM Zagłębie.
Uczestnictwo zawodników w obozach organizowanych przez Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie.
Możliwość rozgrywania meczów towarzyskich z zespołami Akademii (dostosowując odpowiedni poziom).
Możliwość uczestnictwa w turniejach żaków i orlików organizowanych na obiektach Akademii Piłkarskich KGHM Zagłębia.
Możliwość uczestnictwa i obserwacji meczów Ekstraklasy rozgrywanych w Lubinie przez KGHM Zagłębie Lubin S.A.
Możliwość powrotu lub wypożyczenia zawodników występujących w KGHM Zagłębie Lubin S.A.
Możliwość uczestnictwa najlepszych zawodników w Turniejach i meczach z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębie.
Możliwość przejścia najlepszych zawodników do Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie wg indywidualnych umów
.

WIĘCEJ: http://akademiakghm.com/news/2018-04-18/kolejne-szkolenie-dla-klub%C3%B3w-partnerskich-w-lubinie