Zaproszenie na Turniej Halowy Orlików w Pieńsku

Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum w Pieńsku zaprasza na VII edycję Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej Halowej w grupie wiekowej Orlik (rocznik 2006 i młodsi). Turniej odbędzie się pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2016.

Turniej odbędzie się na hali sportowej przy Gimnazjum w Pieńsku ul. Zgorzelecka 29 w w dniu 14.01.2015 (sobota) roku godz. 09.00 – 13.30.

W turniej zaplanowano udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy A i B. Po meczach grupowych dwie pierwsze drużyny zagrają mecze półfinałowe system A1 – B2 i A2 – B1, drużyny z III miejsc w grupach zagrają mecz o V miejsce w turnieju, drużyny z IV miejsce w grupie zagrają mecz o VII miejsce w turnieju. Zwycięzcy półfinałów rozegrają mecz o finał, natomiast drużyny, które przegrały półfinały rozegrają mecz o III miejsce w turnieju. Czas trwania meczu 10 min. bez przerwy i zmiany stron. Każda drużyna otrzyma pamiątkowe medaliki, Puchar Burmistrza dla zwycięzcy oraz nagrody indywidualne.

Przewidziany jest poczęstunek dla dzieci i rodziców.

Regulamin turnieju, zgodny z regulaminem OZPN J. Góra, omówiony przed turniejem.

Proszę o zgłaszanie chęci udziału w turnieju mailowo lub telefonicznie. Decyduje kolejność zgłoszeń (maks. 8 drużyn).

UWAGA !!!!! Klub UKS Pieńsk nie pobiera opłat wpisowych, lecz podczas turnieju odbędzie się zbiórka pieniędzy w ramach WOŚP, więc proszę o przygotowanie drużyny i wsparcie WOŚP.

Kontakt: Sekretarz UKS Pieńsk Arkadiusz Rajczyk – 602357934 email: aronix23@o2.pl