Zebranie Walne Sprawozdawcze

Zapraszamy Członków Stowarzyszenia Leśniańskiego Towarzystwa Sportowego przy Ośrodku Kultury i Sportu

w Leśnej, trenerów oraz zaproszonych gości na Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2016.

Data i miejsce: 18 styczeń 2017 r. ( środa ), godzina 18:00, Kawiarnia ,,Leliwa" ul Rynek 8 w Leśnej.

1.Otwarcie i wybór Przewodniczącego oraz Protokolanta Zebrania.

2. Zatwierdzenie porządku obrad.

2.Wybór komisji mandatowo-skrutacyjnej

3. Odczytanie protokołu komisji mandatowo-skrutacyjnej w sprawie:

-obecności i uprawnień uczestników Nadzwyczajnego Walnego Zebrania w zakresie podejmowania uchwał i ważności zebrania

4. Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia za rok 2016 – bilans Stowarzyszenia.

5. Przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej.

6. Podjęcie uchwał w sprawie:

-zatwierdzenia sprawozdania Zarządu za rok 2016

-zatwierdzenie sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2016

-udzielenia absolutorium członkom Zarządu za rok 2016

-zatwierdzenia bilansu za 2016 /sprawozdanie finansowe jednostek prowadzących wyłącznie działalność Statutową/.

7. Wolne głosy i wnioski.

8. Zakończenie obrad.

Zarząd Stowarzyszenia