Zwycięstwo młodzików

W 12 kolejce rozgrywek o Mistrzostwo Ligi Okręgowej Młodzików po raz kolejny rewelacyjnie zaprezentowali się nasi Młodzicy. Zawodnicy LTS Leśna zmierzyli się z wysoko notowaną w tabeli drużyną Eskadra Bolesławiec.

Chłopcy rozegrali bardzo dobre spotkanie, mimo, że początek nie ułożył się dla nas najlepiej. Bramkę straciliśmy już w pierwszych minutach meczu. Jednak podnieśliśmy się szybko wyrównując wynik na 1: 1, a następnie objęliśmy prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1.

Po przerwie LTS jeszcze bardziej podkręcił tempo. Pressing na całym boisku, szybkie ataki skrzydłami spowodowały, że pod bramką Eskadry coraz częściej dochodziło do niebezpiecznych sytuacji, czego wynikiem były kolejne dwie bramki. Należy podkreślić, że wszystkie gole wpadły po bardzo dobrych, zespołowych akcjach.

Mecz był emocjonującym piłkarskim widowiskiem. Brawo za walkę, brawo za realizację taktyczną i ograniczenie mocnych punktów piłkarzy z Bolesławca.

Każdy z zawodników LTS-u zasługuje na słowa uznania i pochwałę za bardzo mądrą i dojrzałą grę.

Wyróżnić należy całą drużynę, a wyglądała ona następująco: Kuźniewski Konrad (Br.), Dubiel Maciej, Grzesiowski Kacper, Heller Miłosz, Błażej Juranek, Mańkowski Krystian, Najda Gabriel, Sazoński Bartosz, Teske Bartosz, Wojciechowski Karol, Kwiatkowski Szymon.

Trener: p. Piotr Hejda

Kierownik drużyny: p. Daniel Juranek

Obsługa medialna klubu: p. Jarosław Jakubczyk