Informacja - Planowane rozpoczęcie treningów

Rozpoczęcie treningów planujemy  od miesiąca marca. Prosimy trenerów o ułożenie grafiku zajęć i o opracowanie konspektu treningów. Umowy z trenerami zostaną podpisane w tym tygodniu po dostarczeniu niezbędnych danych osobowych.

Zarząd podjął decyzję o zatrudnieniu w rundzie wiosennej  :  Żak - trener Łukasz Świątek, Orlik- trener Piotr Hejda, Młodzik - trener Mariusz Sidor. Trampkarz- Trener Krzysztof Gajewski. Księgowość Klubu prowadzi Biuro Rachunkowe w Lubaniu - Grażyna Pasternak.

Bardzo proszę zespoły o wybranie kierowników drużyn i podanie aktualnej liczby osób uczestniczących w treningach. Proszę o wysłanie informacji na email klubowy.

Zarząd jednogłośnie podjął decyzję o wyborze sekretarza Zarządu p. Pawła Kużniara menadżerem d/s technicznych Klubu LTS Leśna oraz głównym kierownikiem wszystkich drużyn w Klubie.

Informacje będą wkrótce dostępne na tablicy ogłoszeń w Klubie.

Zarząd Klubu LTS Leśna

dodatkowe informacje tel 885 878 186