Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Włókniarz Leśna
4:2
Chrobry Nowogrodziec
BKS Bolesławiec
0:2
Nysa Zgorzelec
LKS Czarni Lwówek Śląski
3:1
GKS Gromadka
Włókniarz Mirsk
1:12
Granica Bogatynia
AP Chojnik Jelenia Góra
3:3
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Włókniarz Leśna
3:2
BKS Bolesławiec
Chrobry Nowogrodziec
0:7
GKS Gromadka
Lotnik Jeżów Sudecki
0:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Nysa Zgorzelec
7:2
Olimpia Kamienna Gora
Granica Bogatynia
5:3
KKS Jelenia Góra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
4:4
Lotnik Jeżów Sudecki
BKS Bolesławiec
3:0
Chrobry Nowogrodziec
Włókniarz Mirsk
1:5
Nysa Zgorzelec
AP Chojnik Jelenia Góra
6:3
Granica Bogatynia
Olimpia Kamienna Gora
3:0
AP Włókniarz Leśna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Włókniarz Leśna
5:1
Włókniarz Mirsk
BKS Bolesławiec
0:12
Olimpia Kamienna Gora
Chrobry Nowogrodziec
0:8
Lotnik Jeżów Sudecki
Nysa Zgorzelec
8:2
KKS Jelenia Góra
Granica Bogatynia
8:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
3:0
Chrobry Nowogrodziec
GKS Gromadka
0:7
Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk
6:2
BKS Bolesławiec
KKS Jelenia Góra
4:3
AP Włókniarz Leśna
AP Chojnik Jelenia Góra
7:0
Nysa Zgorzelec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
0:3
Włókniarz Mirsk
AP Włókniarz Leśna
2:7
AP Chojnik Jelenia Góra
BKS Bolesławiec
2:9
KKS Jelenia Góra
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:0
Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia
1:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
3:5
Olimpia Kamienna Gora
GKS Gromadka
3:2
Nysa Zgorzelec
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:0
AP Włókniarz Leśna
Włókniarz Mirsk
3:4
Chrobry Nowogrodziec
AP Chojnik Jelenia Góra
6:0
BKS Bolesławiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
3:2
AP Chojnik Jelenia Góra
AP Włókniarz Leśna
2:0
GKS Gromadka
BKS Bolesławiec
0:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Chrobry Nowogrodziec
0:12
Granica Bogatynia
Nysa Zgorzelec
1:9
Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk
0:5
KKS Jelenia Góra
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
4:0
BKS Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki
8:1
AP Włókniarz Leśna
LKS Czarni Lwówek Śląski
1:1
Olimpia Kamienna Gora
KKS Jelenia Góra
10:0
Chrobry Nowogrodziec
AP Chojnik Jelenia Góra
6:1
Włókniarz Mirsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
2:0
GKS Gromadka
BKS Bolesławiec
2:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Nysa Zgorzelec
3:6
Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk
1:4
LKS Czarni Lwówek Śląski
KKS Jelenia Góra
8:3
AP Chojnik Jelenia Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
7:0
Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki
5:2
Olimpia Kamienna Gora
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:3
KKS Jelenia Góra
Granica Bogatynia
10:2
AP Włókniarz Leśna
AP Chojnik Jelenia Góra
3:0
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
0:11
Granica Bogatynia
Chrobry Nowogrodziec
2:1
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk
0:16
Lotnik Jeżów Sudecki
KKS Jelenia Góra
7:0
GKS Gromadka
AP Chojnik Jelenia Góra
2:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
1:4
AP Chojnik Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec
4:4
AP Włókniarz Leśna
LKS Czarni Lwówek Śląski
1:0
Chrobry Nowogrodziec
Granica Bogatynia
9:3
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
1:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Chrobry Nowogrodziec
0:2
AP Włókniarz Leśna
Lotnik Jeżów Sudecki
3:1
AP Chojnik Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec
6:0
BKS Bolesławiec
Granica Bogatynia
6:2
Włókniarz Mirsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
1:1
Nysa Zgorzelec
GKS Gromadka
7:0
Chrobry Nowogrodziec
BKS Bolesławiec
1:8
AP Włókniarz Leśna
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:5
Lotnik Jeżów Sudecki
KKS Jelenia Góra
7:2
Granica Bogatynia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Włókniarz Leśna
4:0
Olimpia Kamienna Gora
Chrobry Nowogrodziec
3:1
BKS Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki
3:0
GKS Gromadka
Nysa Zgorzelec
8:0
Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia
8:0
AP Chojnik Jelenia Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
2:1
BKS Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki
3:0
Chrobry Nowogrodziec
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:2
Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk
0:5
AP Włókniarz Leśna
KKS Jelenia Góra
8:0
Nysa Zgorzelec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Włókniarz Leśna
3:3
KKS Jelenia Góra
BKS Bolesławiec
10:2
Włókniarz Mirsk
Chrobry Nowogrodziec
2:4
Olimpia Kamienna Gora
Nysa Zgorzelec
3:0
AP Chojnik Jelenia Góra
Granica Bogatynia
4:1
GKS Gromadka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
0:1
Granica Bogatynia
LKS Czarni Lwówek Śląski
1:1
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk
0:8
Olimpia Kamienna Gora
KKS Jelenia Góra
19:1
BKS Bolesławiec
AP Chojnik Jelenia Góra
4:8
AP Włókniarz Leśna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
1:3
KKS Jelenia Góra
AP Włókniarz Leśna
3:3
LKS Czarni Lwówek Śląski
Chrobry Nowogrodziec
3:0
Włókniarz Mirsk
Nysa Zgorzelec
1:3
GKS Gromadka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
2:3
AP Włókniarz Leśna
Lotnik Jeżów Sudecki
7:0
Nysa Zgorzelec
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:3
BKS Bolesławiec
KKS Jelenia Góra
0:3
Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia
10:1
Chrobry Nowogrodziec
AP Chojnik Jelenia Góra
1:8
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
3:3
LKS Czarni Lwówek Śląski
AP Włókniarz Leśna
3:1
Lotnik Jeżów Sudecki
BKS Bolesławiec
1:4
GKS Gromadka
Chrobry Nowogrodziec
0:14
KKS Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk
3:0
AP Chojnik Jelenia Góra
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
1:0
Olimpia Kamienna Gora
Lotnik Jeżów Sudecki
8:0
BKS Bolesławiec
LKS Czarni Lwówek Śląski
5:0
Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia
4:2
Nysa Zgorzelec
AP Chojnik Jelenia Góra
0:3
KKS Jelenia Góra
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Włókniarz Leśna
1:8
Granica Bogatynia
Chrobry Nowogrodziec
3:0
AP Chojnik Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk
0:11
GKS Gromadka
KKS Jelenia Góra
6:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
- : -
KKS Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Włókniarz Mirsk
Nysa Zgorzelec
- : -
Chrobry Nowogrodziec
LKS Czarni Lwówek Śląski
- : -
AP Chojnik Jelenia Góra
Granica Bogatynia
- : -
BKS Bolesławiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
- : -
Granica Bogatynia
AP Włókniarz Leśna
- : -
Nysa Zgorzelec
Chrobry Nowogrodziec
- : -
LKS Czarni Lwówek Śląski
KKS Jelenia Góra
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
AP Chojnik Jelenia Góra
- : -
GKS Gromadka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości