Uwaga Kluby - termin zgłaszania drużyn na sezon 2017/18 do 20 czerwca 2017

Uwaga Kluby – Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze

Komisja Gier – Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze niniejszym informuje , iż do dnia 20 czerwca 2017 roku należy złożyć stosowny wniosek zgłoszenia do rozgrywek na sezon 2017/2018 zaznaczając jednocześnie jakie drużyny zgłaszamy do rozgrywek jak również podając dane adresowe , telefon , adres mailowy. Powyższe dane umożliwią nam bezpośredni kontakt z Państwem co ułatwi wzajemną komunikację na linii Związek – Klub Sportowy.

Jednocześnie prosimy Państwa o dogłębne i odpowiedzialne przeanalizowanie faktu zgłaszania przez Was drużyn celem uniknięcia komplikacji po opublikowaniu terminarzy w systemie Extranet co wiąże się z poważnymi problemami a wręcz niemożnością dokonania stosownych zmian.

Równocześnie przypominamy wszystkim klubom których drużyny seniorów awansowały do klasy wyżej iż obowiązkiem jest złożenie dokumentów licencyjnych na sezon 2017/2018.

Przypominamy również że zgodnie z podjętą Uchwałą Zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu od sezonu 2017/2018 przestrzegane będzie z sposób rygorystyczny posiadanie odpowiedniej ilości drużyn grup młodzieżowych stosownie do posiadanego zespołu seniorów co regulują przepisy w sprawie licencji klubowych / nie będzie możliwości podpisywania umów z innym klubem oraz wpłata odpowiedniej kwoty jak było uprzednio/.

- IV liga - 3 drużyny młodzieżowe

- Klasa okręgowa - 2 drużyny młodzieżowe

- Klasa „A” - 1 drużyna młodzieżowa

W powyższym zakresie nie będzie żadnych odstępstw a Klub nie spełniający tych wymogów jak również innych objętych regulacjami w sprawie licencji klubowych nie uzyska awansu do klasy wyższej.

Zarówno formularz zgłoszeniowy do rozgrywek jak również formularz licencyjny znajdują się na stronie Związku w zakładce druki.

Andrzej Kowal