,,LTS już po Walnymˮ

Dnia 7 stycznia 2015 r w kawiarni ,,Leliwa ’’ w Leśnej odbyło się Walne Zebranie Członków Leśniańskiego Towarzystwa Sportowego przy OKiS w Leśnej.

Prezes Klubu Robert Czeczot przywitał wszystkich zebranych, a szczególnie Panią Burmistrz Leśnej Gabrielę Pijanowską, która od początku założenia Stowarzyszenia aktywnie uczestniczy we wszystkich spotkaniach dotyczących działalności klubu. Po wybraniu przewodniczącego zebrania i stwierdzeniu ważności obrad Prezes Zarządu przedstawił sprawozdanie merytoryczne z działalności klubu za rok 2015 oraz przedstawił bilans przychodów i rozchodów za rok 2015, który z porównaniem z latami wcześniejszymi wypadł bardzo korzystnie. Biorąc oczywiście pod uwagę większą ilość realizowanych zadań przez klub LTS Leśną w roku 2015 świadczy to o umiejętnym i gospodarczym prowadzeniu skromnych finansów Stowarzyszenia Sportowego dzieci z Gminy Leśna

Następnie Komisja Rewizyjna przedstawiła protokół sprawozdania finansowego z przeprowadzonej kontroli finansowej z działalności Zarządu za rok 2015.  Komisja Rewizyjna odczytała protokół kontroli, w którym stwierdziła, że finanse Towarzystwa były prowadzone zgodnie z zasadami rachunkowości. Są one zgodne, co do formy i treści z obowiązującymi przepisami prawa oraz przedstawiają jasno i rzetelnie wszystkie informacje istotne dla oceny finansowej działalności za rok 2015. Działalność Zarządu Komisja oceniała bardzo wysoko i wniosła o zatwierdzenie sprawozdania finansowego za rok 2015 oraz o udzielenie absolutorium Zarządowi Leśniańskiego Towarzystwa Sportowego.

Od roku 2015 księgowość Klubu prowadzi Agencja Usługowo-Handlowa mgr Grażyna Pasternak – Lubań Śląski

Walne Zebranie Członków uchwałami zatwierdziło:

- Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej

- Sprawozdanie merytoryczne Zarządu Leśniańskiego Towarzystwa Sportowego

- Bilans za rok 2015 działalności Zarządu

- Udzielenie absolutorium Członkom Zarządu Leśniańskiego Towarzystwa Sportowego

Omawiane były również sprawy związane  z dalszym funkcjonowaniem Klubu Sportowego dla dzieci w grupach żak, orlik, młodzik i trampkarz. W tych tematach prezes zarządu odpowiedział wyczerpująco na wszelkie dodatkowe pytania  Członków Stowarzyszenia, oraz przybliżył zebranym tematycznie zasady prawidłowego funkcjonowania klubu oraz wzajemnej współpracy.

Bardzo dziękujemy dla kawiarni ,,Leliwa" za udostępnienie sali oraz ciepły poczęstunek.

Zamieścił Robert Czeczot