Rozgrywki DZPN Wrocław - Informacja

1.Lista zawodników powołanych do rozgrywek DZPN Wrocław w rozwinięciu.

2. przypominamy, że zawodnik nie posiadający aktualnych badań lekarskich nie może brać udziału w meczach ligowych - INFORMACJA . Badania odbędą się w terminie 17-21 sierpień

3.Przypominamy o terminowych wpłatach składek, które w sezonie jesiennym 2015r. wynoszą 30 zł, płatne z góry na początku każdego miesiąca. Rodzice zobowiązani są do sumiennego uiszczania opłat, dzięki którym klub może funkcjonować.

4.Trening trampkarzy odbędzie się 17-08-2015 ( poniedziałek) o godz 16.00. na stadionie sportowym w Leśnej.

trener: Łukasz Kopka

5. Trening młodzików odbędzie się 17-08-2015 ( poniedziałek) o godz 10.00 na stadionie sportowym w Leśnej.

trener: Mariusz Sidor

6. Pierwszy mecz ligi dolnośląskiej zagramy u siebie, planowany 29.08.2015 z drużyną Karkonosze Jelenia Góra. O godz 11.00- Trampkarz, o godz 13.00 - Młodzik.

zamieścił R.Cz.tel 885878186

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zamieścił R.Cz.