Turniej Halowy Trampkarzy w Lubaniu

16 stycznia zawodnicy z grupy trampkarz w składzie: Jakub Dobrzański, Kamil Heller, Mateusz Gorlach, Mateusz Bałaban, Łukasz Czeczot, Franciszek Fedorowicz, Mateusz Pulikowski, Maks Kwiatkowski, Nikola Szostak wzięli udział w Halowym Turnieju piłki Nożnej w Lubaniu. Opiekę i transport dla dzieci zapewnili członkowie Zarządu: Robert Czeczot, Janusz Heller i Waldemar Kwiatkowski.

Piłka halowa nie jest naszą mocną stroną. Mimo tego wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze. O czym świadczą wyrównane wyniki meczów. Każdy zawodnik miał okazję na zaprezentowanie swoich możliwości. Miejsce na turnieju nie było dla nas tak ważne jak element szkolenia.

Głównym celem udziału naszych zawodników było szkolenie elementów treningu, zawody pozwalały im realizować swoje pomysły i fantazje, jak również mieli możliwość rozwiązywania boiskowych problemów według własnego uznania. Właśnie dzięki sprawnemu i odważnemu wykorzystywaniu kreatywności zespół był w stanie sprawniej myśleć, improwizować i radzić sobie w nowych sytuacjach. Zawodnicy mieli możliwość testowania się w różnych pozycjach na boisku oraz gry przez opracowanej przez siebie strategii.

Regularne treningi z trenerem oraz przygotowanie się do rundy wiosennej w zależności od okoliczności niezależnych od Zarządu klubu planujemy od Lutego.

Klub LTS Leśna  prowadzi szkolenie najmłodszych zawodników Gminy Leśna przez cały rok z krótką przerwą świąteczną.

R.Cz.