Turniej Halowy Piłki Nożnej Młodzików - Lubań 2016

Wysoki  poziom sportowy, waleczność zawodników i ambicja towarzyszyły wszystkim rozegranym meczom naszych Młodzików. Niesłychanie wyrównany poziom, (świadczą  o tym wyniki) sprawił, że do ostatniego meczu ważyły się losy klasyfikacji końcowej. Wszyscy zawodnicy LTS Leśna pod opieką p. Pawła Kuźniara  zaprezentowali się bardzo dobrze.

Ostatecznie wychowankowie trenera Mariusza Sidora zajęli  III miejsce, nasz zespół spisał się rewelacyjnie.

Pracujemy w myśli filozofii

,,Nie ważny jest wynik(miejsce) -ważne jest zwycięstwo"

Co w wolnym tłumaczeniu oznacza, wygrywaj z radością i bez presji końcowego rezultatu. Wynik jest sprawą drugoplanową, w młodszych kategoriach wiekowych, powinno się  zwalniać zawodników z całkowitej presji wyniku przez Trenerów czy rodziców. Najistotniejsze są takie aspekty wyszkolenia jak: technika indywidualna, radość z gry w piłkę nożną, umiejętność prawidłowego biegania i gimnastyka, a to z powodzeniem osiągnąć można w każdym mądrze zarządzanym klubie bez względu na jego nazwę.:)

Tytuł „Króla strzelców” i statuetkę wywalczył nasz zawodnik  Adrian Kuźniar . Gratulujemy !